Ірина та Віталій

Немає слів...просто бомба???скажений кажанчик дуже дякує,тобто сім'я Мороз дуже дякує!!! Ти перевершив всі наші сподівання і сам себе?респект, Ростислав. На вихідних надіємося додивитися інші?

Маріна та Олександр

Ростислав, привет! Мы наконец то посмотрели фото!!!
Так ждали их, а когда пришли - с трудом выбрали время посмотреть наше событие!
НАМ ВСЕ НРАВИТСЯ!!!!ФОТОГРАФИИ ПРОСТО СУПЕР!! СПАСИБО ТЕБЕ ОГРОМНОЕ!!! Мы не ошиблись с фотографом, с тобой приятно было работать! Спасибо тебе за помощь в мелочах, небольших организационных моментах, за подсказки!Все получилось так, как я хотела. Теперь мы наверняка знаем кого можно рекомендовать как свадебного фотографа (и не только)! Будем во Львове, обязательно встретимся за чашечкой кофе))

Анна та Алекс

Привіт! Нам сподобалися фотографії, які ми бачили, зразу повертає нас до цього прекрасного дня ♥️.


Дуже дякую !!

Вікторія та Максим

Дякую, Ростик, що зробив цей день незабутнім) 

Твої фото - це мистецтво

Julita i Miłosz


Hej, 
Przepraszam, że zajęło nam to tyle czasu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć i ciężko wybrać zdjęcia do albumu, najchętniej wrzucilibyśmy wszystkie :))

Nawet nie mogę się doczekać kiedy coś jeszcze z naszych zdjęć umieścisz na swoich profilach społecznościowych:)

Dziękujemy raz jeszcze za zdjęcia no i oczywiście zapraszamy do Torunia, jak tylko będziecie mieli ochotę nas z Julią odwiedzić :)
 

Kamil i Ania 

Zdjęcia nam się bardzo podobają. Będą dla nas wyjątkową pamiątką na całe życie. Z wielką chęcią już do nich wracamy przypominając sobie ten wyjątkowy dla nas dzień, jakim był ślub i wesele. 

Generalnie jesteśmy wielkimi fanami zdjęć, na których nie ma szumu i które są bardzo ostre - takich wręcz idealnych - dlatego też Twoje portfolio idealnie do nas przemówiło. Zdjęcia na sesji w Paryżu robiło się kompletnie inaczej, niż zdjęcia na weselu, gdzie każda chwila była ulotna i nic nie zdażało się dwukrotnie. 

Jesteśmy też bardzo wdzięczni za to, jak podchodzisz do feedbacku od klientów i że jesteś otwarty na zmiany i poprawki. Zdjęcia z wesela będą miały szczególny charakter sentymentalny i dlatego aż tak bardzo zależy nam na tym, aby były dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy. Ale też mam wrażenie, że rozumiesz młode pary i ich motywacje. 

Wiele kadrów jest bardzo unikalnych i oryginalnych, a jest również wiele zdjęć, które można byłoby uznać za genialne! Miło się patrzy na zdjęcia, które oprócz elementu reportażu mają w sobie pierwiastek prawdziwej sztuki!

Cieszymy się, że byłeś z nami w dniu ślubu i że mieliśmy okazję wspólnie być z Tobą na sesji w Paryżu. 

I jeszcze raz dziękujemy za otwartość we wdrażaniu poprawek, o które poprosiliśmy.